זמן איכות משפחתי בעשר אצבעות

אוגוסט נשכח מאחורינו זה מכבר. כן, כך מהר כל כך הוא עבר. נפשנו. חפשנו. טיילנו. שיחקנו. רחצנו. שחינו. טעמנו. בנינו. הזענו.. חם היה. חם ומגניב 🙂 ועכשיו? תחילת ספטמבר.. התרגשויות עדיין באויר. ילדים חוזרים לגן ולספסל הלימודים, ואלה שממש רק מתחילים. ריח של סתיו מתקרב (טוב בנתיים הוא באופק.. אבל המחשבות עליו כבר כאן). והחגים. הו החגים. משב רוח רענן וחגיגי בפתח זמן מצויין להזכיר לעצמנו כמה זמן איכות מכל סוג שהוא, עושה טוב ללב, לנשמה ולעור הפנים. זמן איכות של הורים וילדים עושה טוב לתא המשפחתי, לקשר בין בני המשפחה ולקירוב לבבות ♥.

אהבה ודמיון

ולמה בכלל אני מכניסה פה את החגיגות והחופשים ששוב מתקרבים? גם כי זאת המציאות. גם כי אנחנו כל הזמן חושבים איך לעשות אותה כיפית ושמחה. וגם כי לא מזמן, ישבנו לנו, בסטודיו, עם מחשבות על הזמן הזה שאנחנו מצליחים (לפעמים יותר ולפעמים פחות) בין כל המשימות היומיומיות והאינסופיות, באמת באמת להשקיע בצורה טהורה ובאופן נקי ולשבת עם הילדים, למשחק. לא טלויזיה, לא מחשב, לא פייסבוק, לא טלפונים, לא וואטסאפ, לא מיילים.. הורים. ילדים. זמן. איכות. ואז, די במקרה, הגיעו אלינו מספר בקשות, לפיתוח מוצר שכזה, משהו שיהיה אפשר לשחק בו כמה ילדים יחד, או עם אבא ואמא, משהו שיהיה בו גם למידה וגם עבודה עצמאית. וזה הדליק אותנו. עורר אותנו. והפעיל לנו את הגלגלים בראש. גייסנו את כל המוחות והדמיון שיש לנו פה בצוות. והתחלנו לחקור עולמות.
מארז האצבעונים שלנו נולד מתוך כמה אהבות גדולות. אהבה ראשונה היא ילדים. פשוטו כמשמעו, ילדים סובבים אותנו ונותנים לנו הרבה השראה, הם כנים, הם אומרים הכל, הם יודעים מה הם אוהבים (וגם מה לא). את המוצרים שלנו, אלה המיועדים לקהל הצעיר, אנחנו מנסים תמיד קודם כל על הילדים הפרטיים שלנו ואלה הקרובים אלינו. ככה אנחנו יודעים אם מוצר עובד או לא.

טייני סקריבלס בובות אצבע

האצבעונים שוו את ליבם. התלהבות גדולה שלצידה תעסוקה מלאת דמיון ומשחקים מרתקים. אפילו כאלה שלא עלו בדמיוננו. שלחנו את האצבעונים לנסייני העל שלנו והם נתנו לנו להבין שיש פה זמן איכות מנצח. שיש פה משחק. ודמיון. ופיתוח של יכולות הבעה מכל מיני סוגים. מרגש היה לשבת מהצד ולראות לאן כל ילד לוקח את ה”הצגה” שלו ומי הם הדמויות בהן הוא משתמש.
האהבה השניה היא ל DIY. מוצרי Do it Your Self. אנחנו משוגעות על מוצרים שמשולבת בהם יצירה עצמית. אני מאמינה שמוצר או דבר שיש לי חלק בבנייתו, גורם לי לסוג של תחושת הצלחה וגאווה ומחבר אותי (ואת כולנו) יותר למהות שלו. ראינו דרך עיני הילדים, כמה כיף נכנס במשחק כשהם חלק מהיצירה שלו ולכן, השארנו את חלק ההרכבה הסופי לילדים.
המארז מגיע כשכל תוכנו על גבי גלויות מתפרקות (cutout) וההרכבה עצמה, נעשית באופן עצמאי ובצורה פשוטה מאוד וחווייתית למשתמש.

אצבעונים בממלכה בובות אצבע מנייר

אהבה נוספת היא הדמיון. הדמיון הוא כלי שאני באופן אישי משתמשת בו ביום יום וכך גם המעצבות שאיתי, אנחנו חיות מהשראה, נושמות טרנדים ועולמות חדשים בכל רגע בעבודת המיתוג השוטפת שלנו וגם בחשיבה הרעיונאית היצירת מוצרים חדשים למותג מוצרי הנייר Tiny Scribnles. כל פרוייקט מתחיל אצלנו מאפיון מדוקדק של הצורך, של קהל היעד, של הסיבה לקיומו והדרך להביאו לעולם בצורה הטובה ביותר לאותו קהל.
כל עולם התיאטרון, הוא עולם קסום שנותן דרור לילד ולמחשבות. דרך הדמויות השונות וכלי המשחק המגיעים במארז, הוא יכול לפתח משחקי תפקידים, להמציא סיפורים והצגות. המגוון גדול והאפשרויות הן אינסופיות.
הרבה מוצרים אצלנו נולדים מתוך תובנות של הקהל שלנו. אנחנו לומדים מכם המון. המפגשים גם אונליין (בדף העסקי, כאן בבלוג) וגם באופליין (ירידים ומי שמגיע אלינו לסטודיו) מלמדים אותנו על הצרכים, על מה עובד יותר ומה פחות. מה הציפיות והרצונות. ואנחנו גם מקבלות בקשות מיוחדות שנשקלות בדרך.
המוצרים שלנו ידועים בהיותם צבעוניים ובעלי ערך מוסף. הם תמיד יהיו שימושיים, תמיד יבואו מתוך רעיון או צורך שנולד, בדרך כלל גם תהיה להם אפשרות להתפתח למוצרים נוספים בעתיד. גם כאן, המוצר עלה מתוך דברים שעלו והגיעו ל”שולחן המערכת” ויצרו אצלנו תשוקה מיוחדת. ידענו שמעבר לפינה מחכה המוצר הבא שלנו ושזה זמנו לצאת לאויר העולם.

מי הם חגיגת האצבעונים. 

חשבנו על משפחה. על זמן איכות. שבעידן הדיגיטלי בו אנחנו חיים מעט חסר. חשבנו על מוצר שיחבר את הילד לעולמות דמיוניים ומציאותיים שהוא יכול ליצור לעצמו. כאלה שלא נגמרים אחרי פעם אחת. על מוצר שהוא יוכל לתפעל ולהנות ממנו לבד, בחברת ילדים נוספים או עם ההורים וייצר גם קירוב לבבות וגם למידה האחד מן השני והשניה.

חגיגת אצבעונים שי ולי משחקים בתיאטרון בובות נייר

מארז תיאטרון משחק בהרכבה עצמית

בובות אצבע מנייר טייני סקריבלס

החגיגה והסיפור.

פעם לפני חודשים וימים ושנים רבות
חיו להן במקום קסום משפחות על אצבעות
כשהבוקר העיר ושמש זרחה בממלכה
יצאו לטייל ביער נסיך ונסיכה
בדרך פגשו ג’ירפה מצחיקה ונמר חביב,
קטפו פטריות ובננות עם הקוף האדיב.
בין עצים ושיחים לאורכו של השביל
חזרו הביתה על גבו של הפיל.
המלך והמלכה קיבלו את פניהם באושר גדול
כי היום בקרקס יוצאים במחול.
בואו נא מהר לראות את הדב משתולל
וכלב עם קסדה בתותח מתכרבל.
אל תפסידו את לוליין הכדורים
ואת הליצן מתלוצץ עם איש השרירים.
אופניים חדשים שיודעים לנסוע לבד
אריה שקופץ מחישוק וכלב ים חמוד אחד.
בקהל תראו את אמא ואבא גם
ואולי אח או אחות שבאו איתם.
נופפו להם לשלום, כי אתם השחקנים
המסך עולה על התיאטרון האצבעונים.

חגיגת אצבעונים

חגיגת האצבעונים היא קודם כל חגיגה. היא מוצר עשיר בצבע. בצורות. בדמויות ובאלמנטים.
זהו מארז הכולל ארבע משפחות תיאטרון בארבעה נושאים (עולמות תוכן) שונים. כל משפחה מכילה 5 בובות אצבע מנייר, מיני תיאטרון ואביזרים המרכיבים את התפאורה ואת עולם התוכן של אותה משפחה.
זהו משחק הרכבה עצמית. המפתח את הדמיון ואת יכולות ההבעה של הילד, פעילות נפלאה עם דמויות מעולמות תוכן שונים ומרתקים. זמן איכות משפחתי וחברי של כייף ויצירה.

המשפחות:

1- אצבעונים בבית

בובות אצבע אצבעונים בבית המשפחה

2- אצבעונים בג’ונגל

בובות אצבע אצבעונים בג'ונגל

3- אצבעונים בממלכה

בובות אצבע מנייר אצבעונים בממלכה

4- אצבעונים בקרקס

DSC_3663-s

 את המארז השלם ניתן לרכוש כאן ולקבל במתנה 8 דפי צביעה שווים שימלאו לכם את החופשים הקרובים בצבע.
חגיגת האצבעונים הודפסה בטכנולוגיה ייחודית וחדשה שכדאי מאוד להכיר. בקרוב אכתוב פוסט על טכנולוגיות הדפסה חדשות ומעניינות שכדאי מאוד להכיר ועל סטארטאפ ישראלי מאוד מיוחד וקרוב לליבי שבזכותו חייהם של מעצבים (וכמובן שבהתאמה גם של לקוחות) יכולים להיות הרבה הרבה יותר קלים. כדאי לעקוב :).
בבית הזה, יש דברים טובים תמיד! אבל, אנחנו אוהבים גם להפתיע 🙂 הרשמו לקבלת מתנות

ולמי שעוד מחפש רעיונות ל(עוד) מתנות לראש השנה ולחגים הקרוביםיש לנו עוד כמה המלצות שוות למהירים כאן
צילומים: דנה ישראלי
ושיהיה לכולנו ספטמבר נעים וחגים חגיגיים, פעילים ומלאי דמיון והשראה 🙂

תגובות פייסבוק

תגובות

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *